Čalounické potřeby

Dodací a platební podmínky

 Ceník dopravy

 

 • Česká pošta za 1 zásilku : 130 Kč bez DPH
 • Logflex za 1 zásilku : 395 Kč bez DPH
 •  

Dodací a platební podmínky

 
 1. U běžného zboží, které je trvale skladem, je dodací lhůta 3 - 5 pracovních dní od objednání nebo dle dohody. V případě nedostatku objednaného zboží je zákazník o této skutečnosti informován.
   
 2. Doprava je uskutečňována  Českou poštou – platba převážně dobírkou (hotově) nebo dle předchozí dohody (platba předem, u stálých zákazníků převodem).
 3. Přeprava objemného zboží, zásilky nad 30 kg a lepidlo je prováděna prostřednictvím služby – Logflex – úhradu služby hradí odběratel dle skutečných nákladů při převzetí zásilky. 
   
 4. Prodávající poskytuje 12 měsíční záruku na skryté vady u prodaného zboží od data jeho vyskladnění. Zjevné vady je kupující povinen reklamovat do 10 dnů od data vyskladnění.
 5. Prodávající nepřebírá zodpovědnost za vady vzniklé nevhodným použitím zboží, případně použitím nevhodné technologie při dalším zpracování.
  Za vady vzniklé přepravou odpovídá přepravce, kupující je povinen tyto reklamace u přepravce uplatnit na základě zápisu o škodě, sepsané při převzetí zásilky.


   

 

  

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.